Een veelgestelde vraag van mensen is die waar je je materialen om mee te journallen vandaan haalt. Het antwoord hierop is eigenlijk heel eenvoudig, namelijk overal vandaan.
Met name de goedkopere winkels zoals een action, so low, zeeman of wibra zijn geschikte plekken om te starten met verzamelen van materialen. Daarnaast zijn er online plekken zoals Temu, Aliexpress of Shein waar je leuke spullen kunt vinden. De Hema en Xenos hebben ook altijd leuke spulletjes, evenals een boekhandel, Pipoos of zelfs de speelgoedwinkel.
Maar ga nou niet als een dolle hond in het wilde weg alles kopen wat je tegenkomt. Dat is nergens voor nodig. En als je net zoals mij al jarenlang een dagboek bijhoudt, aan scrapbooking doet en zelfs kaarten maakt, dan heb je waarschijnlijk al een flinke voorraad aan basismaterialen.
Bedenk wat je wilt, welke thema’s, welke kleuren je mooi vind en ga van daaruit verder verzamelen. Oh enne leg jezelf een max. budget op. Anders ben je zo blut!